Ders Oluşturma Koşulları

  • Oluşturduğunuz dersin içeriği tamamen size ait olmalı. Başka kaynaklardan alınan malzemeler olması durumunda bu kaynaktan izin alınmış olması ve kaynağın malzeme sayfasında belirtilmesi şarttır. Telif haklarının çiğnenmesi durumunda bundan dersin öğretmen(ler)i sorumludur.
  • Tamamen dosya yükleme ve indirme amaçlı dersler oluşturulamaz. Ders içinde mutlaka öğretim amaçlı sayfalar ile alıştırma ve sayfalar bulunmalıdır.
  • Yasadışı işlem, uygulama ya da malzemelerin tanıtımı ya da öğretimi için dersler oluşturulamaz.
  • Dersler ücretsiz olarak ya da belirli bir ücret karşılığında kullanıma sunulabilir. Dersin ücretli olması durumunda her türlü ödeme ve dersi hizmete açma işlemi dersin öğretmen(ler)i ile kullanıcılar arasında gerçekleşir; Dil Dersleri sitesi yönetimi ücretlerden pay talep etmez, ücret alınmasına aracılık etmez. Ücretin alınması ya da ödenmesi esnasında ya da sonrasında oluşabilecek sorunlardan Dil Dersleri sitesi yönetimi sorumlu değildir.
  • Dersin Dil Dersleri sitesinden kaldırılmasına karar verilmesi durumunda bu kararın dersin öğretmen(ler)i tarafından yazılı olarak Dil Dersleri sitesi yönetimine iletilmesi gerekir. 

Dil Dersleri sitesinde ders oluşturmayı kabul eden herkes yukarıda sıralanan Ders Oluşturma Koşullarını da kabul eder.