Dil Dersleri sitesine herkes kayıt olabilir.

  1. Kayıt esnasında bir kullanıcı adı ile şifre belirleyip geçerli bir eposta adresi yazmanız gerekir. Kullanıcı adı sonradan değiştirilemez. Kaydolup giriş yaptıktan sonra kendi kullanıcı adınızı tıklayarak kendinize ait başka bilgiler de ekleyebilirsiniz. Bu bilgilerin diğer site üyeleri tarafından da görülebileceğini unutmayın.
  2. Eposta adresinizi site üyelerinin görmesini isteyip istemediğinizi kendiniz belirleyeceksiniz. Site yöneticisi tüm eposta adreslerini, kurs öğretmenleri de kurslarına kayıtlı öğrencilerin eposta adreslerini görebilir.
  3. Bazı dil kursları ücretli olabilir. Bu kurslar için ücretin belirlenmesi ve tahsil edilmesi işlemleri kurs öğretmeni tarafından gerçekleştirilir; Dil Dersleri sitesi yönetiminin ücretlerin belirlenmesi ve tahsil edilmesi işlemleri ve süreçleriyle hiçbir ilişkisi yok ve Dil Dersleri sitesinde ücret tahsil edilmesi amacını taşıyan hiçbir eklenti etkin durumda değil. Ücretli bir kursun içeriğinin yeterli bulunmaması, içeriğin henüz kurs sona ermeden kaldırılması gibi durumlarda bu sorunun kurs öğretmeniyle çözülmesi gerekir.
  4. Kursların herhangi birinde başarı garantisi verilmesi durumunda, bunun kurs öğretmeninin kararı olduğu unutulmamalıdır. Dil Dersleri sitesi yönetimi hiçbir dil kursunda herhangi bir başarı garantisi vermez.
  5. Kursların ayarlarına bağlı olarak, bazı kurslarda kayıt süresi ve kayıt olabilecek öğrenci sayısı kısıtlanmış olabilir. Öğrenci bu kısıtlamaları kabul edip bunlara uymak zorundadır.